Free cookie consent management tool by TermsFeed

O firmě

Jsme malá rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Greenfield, Jones, Akbar, Jaftea, Eminent a kávy Jardin a Corsini pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to distribuujeme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme e-shop, podnikovou prodejnu a máme v sortimentu téměř 1 800 produktů. Naším cílem je prodávat čajové a kávové produkty té nejvyšší kvality, které budou neprodyšně zabalené tak, aby se zachovala nejen čerstvá chuť a aroma, ale také všechny zdraví prospěšné látky, které lidský organismus tolik potřebuje. Nejdůležitější atributy jsou pro nás kvalita a čerstvost.  

Vlajkovou lodí naší společnosti jsou produkty od společnost Basilur Tea Export. Jedná se o jednu z nemladších a zároveň nejrychli rostoucích firem zpracovávajích čaj na území Srí Lanky. Tato firma při výrobě zachová tradiční postupy zpracování čaje, avšak používá při tom nejmodernější technologie, kterézaručí čerstvost a kvalitu všech produktů. Velký důraz je kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků. Všechny tyto metody jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (ISO, HACCP). Společnost samozřejmě vlastní i tzv. Lion Logo, které zaručí tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu čaje. V současné době společnost vyrábí přes 230 delikátních čajových produktů, z níchž jsou téměř všechny vyrobeny ortodoxní metodou. Nejsilnějšími stránkami této společnosti je důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu čajových směsí. Zejména díky této kombinaci společnost sbírá pravidelně ocenění v oblasti výroby čaje. Další silnou stránkou je, že všechny sypané čaje mají znovu uzavíratelné obaly, díky kterým je možno čaj opakovaně neprodyšně uzavírat. Ve svém sortimentu má společnost Basilur Tea Export černé čaje, černé čaje s příchutí, zelené čaje, zelené čaje s příchutí, ovocné čaje a bylinné čaje, jak v podobě sypané, tak i porcované. Samozřejmostí jsou 100% přírodní suroviny. Naše sympatie rozhodně zasluhuje skutečnost, že firma Basilur v rámci aktivit významně podporuje růst životní úrovně na Srí Lance, a to formou přímé podpory konkrétních projektů, nasměrovaných napříkklad do oblasti školství či sociální péče. Pod společnost Basilur Tea Export nepatří jenom výrobky značky Basilur, ale také výrobky značky Tipson a Brew La La Tea

Další důležitou značkou v sortimentu společnosti MIX-TEE je Tarlton. Opět se jedná o cejlonského výrobce vysoce kvalitního černého a zeleného čaje. V sortimentu této společnosti najdete zejména zelené čaje s přírodním aroma. Svoje produkty tato společnost vyváží do více než 30 zemí světa. Ve své nabídce má jak sypané, tak i sáčkové čaje. Silnou stránkou této společnosti je i schopnosti vytvořit novou, originální směs čaje dle přání odběratelů.  

Neméně důležitými produkty naší společnosti jsou výrobky značek Jones a Akbar. Historie společnost A. F. Jones sahá až do roku 1912 a patří mezi nejstarší producenty čaje na Srí Lance. Společnost se zaměřuje zejména na sáčkové čaje, jak černé, tak i zelené. Silnou stránkou této společnosti je množství různých variací, které jsou na trhu velice žádané. Společnost Akbar má více než stoletou tradici se zaměřením na výrobu čaje. Akbar je známý zejména svým vynikajícím poměrem mezi cenou a kvalitou. Důkazem oblíbenosti této značky je skutečnost, že od roku 1992 byla společnost 14 let po sobě největším vývozcem čaje na Srí Lance. Standartem jsou mezinárodní uznávané certifikáty (ISO, HACCP).  

Silnou stránkou všech těchto cejlonských výrobců je to, že nemají vlastní plantáže. Nákup probíhá výlučně přes čajovou burzu v hlavním městě Srí Lanky, čímž je zaručena nejvyšší kvalita čaje po celý rok. Další výhodou těchto výrobců je skutečnost, že nikdy nevyrábější na sklad. Výroba čajů probíhá až po objednávce obchodních partnerů a tudíž dovážíme pouze ty nejčerstvější čaje.  

Greenfield jsou prémiové čaje vyráběny ruskou obchodní skupinou Orimi Trade se sídlem v Petrohradě. Mimo jiné se tato obchodní skupina zabývá i výrobou kávy značky Jardin. Čaje značky Greenfield pocházejí z těch nejznámnějších čajových zemí, jakými jsou například Srí Lanka, Indie, Keňa, Japonsko či Čína. Tyto čaje nabízejí jak originální a nevšedních příchutě, tak i tradiční čajové směsi oblíbené po desetiletí.  

Mimo výše uvedených značek prodáváme další výrobky jak českých, tak i zahraničních výrobců, u kterých však nemáme výhradní zastoupení. I díky tomu je náš sotiment dostatečně hluboký a široky a proto jsme schopni uspokojit rozličné požadavky všech zákazníků. 

Káva značky Jardin v sobě ukrývá ty nejlepší kávové suroviny, které jsou dovezeny z těch nejznamnějších kávových zemí, jako například Kolumbie, Guatemala či Etiopie. Celý výrobní proces této kávy od pražení až po balení probíhá ve speciálně upravené atmosféře, která zabraňuje zvýšenému přístupu kyslíku. Díky tomu káva má káva plnou a bohatou chuť s množstvím zdraví prospěšných látek. Při výrobě této kávy je použita technologie dvojitého pražení. To znamená, že při pražení jsou využity dvě technologie pražení najednou - kondukce a konvekce. Díky kombinaci těchto dvou typů pražení je zaručena plná chuť a rovnoměrná barva opražení.

Zboží nabízíme prostřednictvím obchodních zástupců, tištěných katalogů či webových stránek. Také nás najdete v našich dvou kamenných prodejnách, které slouží pro koncové zákazníky.

Značková prodejna Čelákovice 

Masarykova 235
250 88  Čelákovice
Česká republika      

 

 

Doprava zdarma
Bezopečná platba online
Výhradnídovozce
Kvalitní produkty
Širokyý sortiment
Nabídka zboží

Váš nákup

Váš košík je prázdný