Free cookie consent management tool by TermsFeed

Doprava a platba

1. Veškeré zboží bude expedováno v souladu s expediční lhůtou, což běžně bývá do 3 pracovních dnů. Expediční lhůty se mohou ve výjimečných případech prodloužit, zejména v předvánočním období. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání, u ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na účet prodávajícího.

2. Doručení zásilek v ČR je možné pomocí přepravců GLS, České pošty (balík do ruky, balík na poštu), DPD nebo prostřednictvím služby Zásilkovna (na výdejní místo nebo na adresu). U objednávek do 689,- Kč činí dopravné 115,- Kč s DPH, a to přepravní společností Česká Pošta, DPD a GLS a doručení prostřednictvím Zásilkovny, které činí 46 Kč s DPH. U objednávek nad 490 Kč s DPH prostřednictvím služby Zásilkovna - doručení na výdejní místo je dopravné zdarma. U objednávek nad 590 Kč s DPH prostřednictvím služby Zásilkovna - doručení na adresu je dopravné zdarma. U objednávek nad 690 Kč s DPH prostřednictvím České Pošty, DPD a GLS je dopravné zdarma.Tato doprava je možná pouze na území České republiky. Také je možný osobní odběr, a to na značkové prodejně Čelákovice. Při tomto způsobu odběru je doprava zdarma. Při osobním odběru na prodejně je možné platit pouze hotově. U objednávek na dobírku je účtován poplatek 29,- Kč. Platba hotově nebo kartou je zdarma. 

3. Doručení zásilek na Slovensko je možné pomocí služby Slovenské pošty a Nejvýhodnějšího doručení na adresu. U objednávek do 30 EUR je cena dopravy u Slovenské pošty 5 EUR. Pro objednávky nad 30 EUR je doprava zdarma. U Nejvýhodnějšího doručení na adresu je cena dopravy 5 EUR. Pro objednávky nad 30 EUR je doprava zdarma. U služby Nejýhodnější doručení na adresu se zboží zasílá pomocí kurýra z naší nabídky (UPS, Remax, Slovenská pošta, který bude pro danou oblast doručení nejvýhodnější. Doručení zásilek je běžně do třetího dne od odeslání. U objednávek na dobírku je účtován poplatek 1 EUR. Platba kartou je zdarma. 

4. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu typu dopravy. Prodávající si vyhrazuje právo na různé dopravní akce (doprava zdarma, snížená cena dopravy atd.).

Doprava zdarma
Bezopečná platba online
Výhradnídovozce
Kvalitní produkty
Širokyý sortiment
Nabídka zboží

Váš nákup

Váš košík je prázdný