O nás

Ve firmě MIX-TEE velkoobchod, s.r.o., která působí na trhu již od roku 1990, pro vás vybíráme ty nejlepší čaje, které dovážíme ze Srí Lanky i dalších vybraných lokalit. Vlajkovou lodí naší nabídky je značka čajů Basilur - synonymum pro cejlonské čaje mimořádné kvality za přijatelnou cenu. A také čaje s nejkrásnějším balením na trhu - vhodné jako dárek pro každou příležitost. Čaje Basilur se vyznačují i mimořádnou čerstvostí - jsou zpracovány a baleny ihned po sklizni přímo u čajových plantáží.

Samozřejmě nabízíme i další vybrané značky čajů - Tarlton, Tipson, Akbar, Jones a Greenfield. Absolutní novinkou pro letošní rok je značka Corsini, která zahrnuje prozatím pouze mleté kávy. Pro příznivce kávy tady i další kávovou značku - Jardin. 

V současné době máme na skladě přes 1800 položek čajů mnoha druhů a značek (jak od českých, tak i zahraničních výrobců) a můžeme uspokojit každého zákazníka. Našimi odběrateli jsou potravinářské velkoobchody, specializované prodejny, běžné prodejny, drogerie, čajovny, restaurace a hotely, agentury, firmy a prostřednictvím e-shopu i další milovníci čaje. Firmu Mix-Tee také naleznete na stránkách Mix-Tee.cz, na které můžou objednávat jak koncoví zákazníci, tak i velkoobchodní partneři.  Další zajímavosti, aktuality a novinky ze světa čajů či okolo naší firmy také nalezete na našem facebookovém profilu.

Zboží nabízíme prostřednictvím obchodních zástupců, tištěných katalogů, webových stránek a internetového obchodu. Také nás najdete v našich dvou kamenných prodejnách, které slouží pro koncové zákazníky.

Značková prodejna Čelákovice 

Masarykova 235
250 88  Čelákovice
Česká republika      

Značková prodejna Arkády Pankrác (stánek v suterénu)

Na Pankráci 86
140 00  Praha 4
Česká republika