O firmě

Ve firmě Mix-Tee Velkoobchod s.r.o., která působí na trhu již od roku 1990, pro vás vybíráme ty nejlepší čaje, které dovážíme ze Srí Lanky i dalších vybraných lokalit. Vlajkovou lodí naší nabídky je značka čajů Basilur - synonymum pro cejlonské čaje mimořádné kvality za přijatelnou cenu. A také čaje s nejkrásnějším balením na trhu - vhodné jako dárek pro každou příležitost. Čaje Basilur se vyznačují i mimořádnou čerstvostí - jsou zpracovány a baleny ihned po sklizni přímo u čajových plantáží.

Samozřejmě nabízíme i další vybrané značky čajů - Tarlton, Tipson, Akbar, Jones a nově i ochucené čaje Vazar s nejoblíbenější příchutí Vazar Mojito, kterou si zvolili naši fanoušci v sociálních sítích. Absolutní novinkou pro letošní rok je značka Greenfield, která zahrnuje nejen černé a zelené čaje, ale i bylinné a ovocné čaje. Pro příznivce kávy tady máme i novou značku kávy Jardin.

V současné době máme na skladě přes 1800 položek čajů mnoha druhů a značek (jak od českých, tak i zahraničních výrobců) a můžeme uspokojit každého zákazníka. Našimi odběrateli jsou potravinářské velkoobchody, specializované prodejny, běžné prodejny, drogerie, čajovny, restaurace a hotely, agentury, firmy a prostřednictvím e-shopu i další milovníci čaje. Firmu Mix-Tee také naleznete na stránkách Mix-Tee.cz, na které můžou objednávat jak koncoví zákazníci, tak i velkoobchodní partneři.  Další zajímavosti, aktuality a novinky ze světa čajů či okolo naší firmy také nalezete na našem facebookovém profilu.

Zboží nabízíme prostřednictvím obchodních zástupců, tištěných katalogů, webových stránek a internetového obchodu. Také nás najdete v našich dvou kamenných prodejnách, které slouží pro koncové zákazníky.

Značková prodejna Čelákovice 

Masarykova 235
250 88  Čelákovice
Česká republika      

Značková prodejna Arkády Pankrác (stánek v suterénu)

Na Pankráci 86
140 00  Praha 4
Česká republika


Volné pracovní pozice: 


1. Asistent/ka prodeje OC Arkády Pankrác Praha - HPP
Hledáme vhodné kandidáty na pozici asistent/ka prodeje v obchodním centru Arkády - Pankrác v Praze na hlavní pracovní poměr. 


Pokud Vás některý z inzerátů zaujal, pošlete životopis na e-mail khansky@mixtee.cz