Newsletter

3 důvody, proč odebírat od nás novinky:
Chcete být první, kdo bude vědět o slevách?
Nebo o dopravě ZDARMA?
Jaká soutěž probíhá?

Doprava a platba

1. Veškeré zboží bude expedováno v souladu s expediční lhůtou, což běžně bývá do 3 pracovních dnů. Expediční lhůty se mohou ve výjimečných případech prodloužit, zejména v předvánočním období. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání, u ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na účet prodávajícího.

2. Doručení zásilek v ČR je možné pomocí přepravců GLS, České pošty (balík do ruky, balík na poštu), DPD nebo prostřednictvím služby Zásilkovna (na výdejní místo nebo na adresu). U objednávek do 689,- Kč činí dopravné 115,- Kč s DPH, a to přepravní společností Česká Pošta, DPD a GLS a doručení prostřednictvím Zásilkovny, které činí 46 Kč s DPH. U objednávek nad 490 Kč s DPH prostřednictvím služby Zásilkovna - doručení na výdejní místo je dopravné zdarma. U objednávek nad 590 Kč s DPH prostřednictvím služby Zásilkovna - doručení na adresu je dopravné zdarma. U objednávek nad 690 Kč s DPH prostřednictvím České Pošty, DPD a GLS je dopravné zdarma.Tato doprava je možná pouze na území České republiky. Také je možný osobní odběr, a to na značkové prodejně Čelákovice. Při tomto způsobu odběru je doprava zdarma. Při osobním odběru na prodejně je možné platit pouze hotově. U objednávek na dobírku je účtován poplatek 29,- Kč. Platba hotově nebo kartou je zdarma. 

3. Doručení zásilek na Slovensko je možné pomocí služby Slovenské pošty a Nejvýhodnějšího doručení na adresu. U objednávek do 30 EUR je cena dopravy u Slovenské pošty 5 EUR. Pro objednávky nad 30 EUR je doprava zdarma. U Nejvýhodnějšího doručení na adresu je cena dopravy 5 EUR. Pro objednávky nad 30 EUR je doprava zdarma. U služby Nejýhodnější doručení na adresu se zboží zasílá pomocí kurýra z naší nabídky (UPS, Remax, Slovenská pošta, který bude pro danou oblast doručení nejvýhodnější. Doručení zásilek je běžně do třetího dne od odeslání. U objednávek na dobírku je účtován poplatek 1 EUR. Platba kartou je zdarma. 

4. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu typu dopravy. Prodávající si vyhrazuje právo na různé dopravní akce (doprava zdarma, snížená cena dopravy atd.).