Free cookie consent management tool by TermsFeed Update cookies preferences

Výběrová káva z Kostariky

To nejlepší k kostarických horských svahů.

Vážení příznivci,
 
s radostí Vám představujeme naši první značku výběrové kávy -  EL GUSTO z Kostariky. Ochutnat můžete pět druhů 250g zrnkových káv a dvě varianty mleté porcované kávy, kterou si díky inovativnímu balení připravíte doslova kdekoliv a kdykoliv.


Značka EL GUSTO FOODS produkuje výběrovou, ručně sklizenou a na slunci sušenou kávu, zpracovanou v Kostarice. Stěžejní je pro ni důraz na vysokou kvalitu, udržení tradic, politiku šetrnou k životnímu prostředí a pozitivní sociální dopad na komunitu jejich pěstitelů.

Specifické vlastnosti půdního složení, teplota, déšť, makro a mikroklima a konkrétní postupy používané v zemědělství – to vše ovlivňuje, jak bude výsledná káva chutnat.
 


Kostarika je jedinou zemí na světě, kde se pěstuje pouze odrůda kávy Arabica. Kávovníky si doslova libují v místní sopečné půdě, která jim umožňuje hluboké zakořenění pro dokonalý přístup minerálů. Půda je zde velmi kyselá a bohatá na živiny, jako je hořčík, fosfor, draslík, vápník a zinek – to vše ovlivňuje chuťové tělo zrna. Stálost počasí a změny teplot pak ovlivňují proces zrání. V nejvyšších nadmořských výškách se plody vyvíjejí pomaleji a vyznačují se vyšší koncentrací cukrů, větší komplexností a hustotou.
 

Bez GMO. Bez lepku. Bez laktózy. Bez sóji. Bez umělých aromat a barviv.

Ocenění:
INTERNATIONAL AWARDS Top inovace 2021 - ANUGA, Německo
Nejinovativnější nápoje, 2021 - GULFOOD
Nejlepší obalový design Impact 2022 - SIAL, Francie

Doprava zdarma
Bezopečná platba online
Výhradnídovozce
Kvalitní produkty
Širokyý sortiment
Nabídka zboží

Váš nákup

Váš košík je prázdný