Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nová kávová značka - Aroma Gold

Je libo zrnkovou, mletou či snad instantní kávu?

Vážení příznivci,
 
již delší dobu jsme pátrali po nové značce, která bude mít v sortimentu jak zrnkovou, tak mletou a instantní kávu.


UAB Daisena, založená v roce 1993 v Litvě, patří mezi nejsilnější a nejúspěšnější společnosti pobaltského trhu. Od roku 2005 rozvíjí svůj obchod i na exportních trzích a my jsme potěšeni, že Vám nyní můžeme představit jejich značku kávy AROMA GOLD.
 

AROMA GOLD chce přispívat svou zodpovědností k lepšímu světu pro lidi i přírodu. To je důvod, proč získávají kávu z farem, které se začlenily do organizace Rainforest Alliance. (Rainforest Alliance je organizace dohlížející na certifikaci farem, které produkují tropické plodiny. Pro získání certifikace je potřeba splňovat řadu ekologických a sociálních standardů.)
 

POMALÉ PRAŽENÍ
Surová kávová zrna se praží při nižší teplotě pomalu a rovnoměrně: v prvních okamžicích pražení jsou karamelizována a postupně se tak rozvine jejich bohaté aroma.
Při procesu pomalého pražení se esenciální oleje uvolňují rovnoměrněji a dodávají kávě intenzivní chuť. Povrch zrn není přepražený a vnitřek nezůstává syrový – káva si tak zachovává svou vyváženou chuť a bohaté aroma. Společnost Daisena spolupracuje s předními evropskými výrobci káv, kteří na míru zpracovávají kávové směsi dle jejich zadání, proto se setkáte s kávou vyráběnou například v Itálii či Holandsku.
 

KAŽDÉ ZRNKO POD LUPOU
Pro dosažení výjimečně vyvážené chuti se každý druh kávových zrn praží samostatně, pomalu a pečlivě – každý druh kávových zrn tak může rozvinout svou jedinečnou chuť a aroma. Když se kávová zrna nakonec smíchají a semelou dohromady, vznikne harmonická směs vysoce kvalitní kávy.


VYBRANÉ FARMY
Každý druh kávových zrn má jedinečný původ a je pečlivě pěstován lidmi, pro které je káva náplní celého života. Kávová zrna pro kávu AROMA GOLD nakupují pouze od známých pěstitelů kávy z celého světa s převahou Střední a Jižní Ameriky, ale také z Afriky či Vietnamu.

Věříme, že si z jejich nabídky vyberete.

 

Doprava zdarma
Bezopečná platba online
Výhradnídovozce
Kvalitní produkty
Širokyý sortiment
Nabídka zboží

Váš nákup

Váš košík je prázdný